Mobilná klimatizácia a chladenie

MOBILENERGY disponuje flotilou mobilných klimatizačných a chladiacich zariadení, ktoré sú vám k dispozícií na prenájom v prípade že potrebujete krátkodobo alebo dlhodobo zabezpečiť klimatizáciu alebo chladenie.  Väčšinu produktov v našom sortimente máme v ponuke aj na predaj.  K produktom poskytujeme aj široký rozsah služieb spojených s prevádzkou a údržbou mobilných klimatizačných a chladiacich zariadení.

Je to lacnejšie ako si myslíte. Prenájom mobilných chladiacich zariadení je logické a ekonomicky výhodné riešenie pri okamžitej krátkodobej alebo nárazovej potrebe klimatizovania alebo chladenia, ale nič nebráni ani ich dlhodobému používaniu.

Riešenia pre každého

Vďaka širokej škále produktov a skúsenému tímu Vám navrhneme riešenie ktoré najlepšie zodpovedá vašim požiadavkám a finančným možnostiam. Či už potrebujete chladiť malú kanceláriu alebo o veľkú výrobnú halu máme pre vás k dispozícií na prenájom mobilné klimatizačné a chladiace zariadenia s výkonom od 4 do 250 kW. V prípade potreby je možné použiť kombináciu viacerých zariadení na dosiahnutie optimálneho výsledku.

Prenájom mobilných kliamtizačných a chladiacich zariadení je ideálnym riešením pre: