Vykurovanie stavieb a hál

Vykurovanie stavieb počas výstavby je veľmi dôležité pre dodržanie časového harmonogramu stavebných prác počas zimných mesiacov. Bez vhodných povrchových teplôt a bez dodržania teplotného rozsahu, ktorý je predpísaný pri mnohých stavebných materiáloch, nie je možná rýchla, efektívna a kvalitná práca. Pomocou mobilných vykurovacích zariadení je možné u novostavieb a pri prestavbách rýchle dosiahnutie potrebnej teploty. Zvlášť vtedy, keď sa kotolňa nachádza ešte vo výstavbe a / alebo podlahové kúrenie ešte nie je v prevádzke.

Prenájom teplovzdušných a teplovodných agregátov je ideálnym riešením pre dočasné aj dlhodobé vykurovanie. Vďaka širokej škále produktov Vám vieme navrhnúť riešenie na mieru, čo znamená vyššia efektivita a menšie prevádzkové náklady.

 

MOBILENERGY ponúka prenájom zariadení pre vykurovanie:
 • Objektov v každej fáze výstavby
 • Skladové a výrobné haly, prevádzkové objekty, dielne...
 • Veľkokapacitné stany

 

Dajte nám vedieť, čo potrebujete a my Vám pripravíme ponuku podľa Vašich požiadaviek.

KONTAKTUJTE NÁS
vykurovanie stavieb

Výhody vykurovania stavieb s MOBILENERGY

 • Nižšie prevádzkové náklady

  Náklady na palivo môžu tvoriť až 80% celkových nákladov na vykurovanie. V ponuke máme len vykurovacie zariadenia s najmodernejšou technológiou ktorá zabezpečuje vysokú účinnosť agregátov. Vďaka tomu vieme znížiť prevádzkové náklady. V neposlednej rade sú naše jednotky vďaka vysokej efektivite aj ekologickejšie.

 • Rýchle doručenie a inštalácia, jednoduchá obsluha

  Zariadenie Vám vieme priviesť a nainštalovať v priebehu niekoľkých hodín. Prevádzka našich zariadení je veľmi jednoduchá a zvládne ju každý po krátkom zaškolení od našich technikov.

 • Riešenia na mieru

  Vďaka širokej škále produktov vieme zákazníkovi ponúknuť riešenie ktoré najlepšie zodpovedá jeho požiadavkám a finančným možnostiam. V ponuke máme priamo výhrevné aj nepriamo výhrevné vykurovacie zariadenia naftové, plynové aj elektrické.

Odporúčané produkty pre vykurovanie stavieb a hál: