Mobilné parné kotolne

Parné kotolne si vyžadujú špeciálnu konštrukciu a bezpečnostné opatrenia pre mimoriadne vysoké teploty a tlaky. Naši odborní technici Vám so všetkým ochotne poradia. Nezáleží na tom, čí potrebujete technologickú paru pre výrobné procesy alebo ide o centrálne vykurovanie - vždy pre vás nájdeme vhodné riešenie.

Mobilná parná kotolňa  MSU 600

Mobilná parná kotolňa MSU 600 je pojazdné a ihneď prevádzkyschopné parné zariadenie na dvojosovom prívesnom podvozku pre mobilné použitie a autonómnu prevádzku. Kotolňa je vybavená modulom pre úpravu vody, zariadením na odjazd, prípravu a rozbeh (ABA), chladiacim zariadením vzorky vody a automatickým dávkovaním chemikálií. 
Všetky naše parné kotolne boli vyvinuté na najvyššej súčasnej technickej úrovni a sú vybavené kotlami a komponentmi firmy Loos. Na základe toho garantujeme spoľahlivú a ekologickú prevádzku. 

mobilná parná kotoňa

 

Výhody:

  • Najvyššia flexivbilita
  • Vrátane úpravy vody
  • Jediné pojazdné zariadenie na trhu
  • Integrovaná nádrž LVO
Parný výkon0 -600 kg /h
Tepelný výkon400 kW
Rozmery (D x Š x V)4100 x 2400 x 2800 mm
Hmotnosťcca 3500kg (bez paliva)
Pretlakový ventily18 barov
Rozsah nastavenia tlaku6,5 -16 barov
Stanica na zníženie tlaku0,5-10 barov (volitelné)
Kontajnerová parná kotolňa  MSC

Parné kontajnerové kotolne MSC sú ihneď prevádzkyschopné parné zariadenia v kontajneri pre mobilné použitie a autonómnu prevádzku.

Kotolne sú vybavené modulom pre úpravu vody, zariadením na prípravu a rozbeh (ABA), chladiacim zariadením vzorky vody a automatickým dávkovaním chemikálií. Všetky naše parné zariadenia boli vyvinuté podľa najnovších technických štandardov a sú vybavené kotlami a komponentmi firmy Loos. Na základe toho garantujeme spoľahlivú a ekologickú prevádzku.

kontajnerová parná kotoňa

 

Výhody:

  • Možnosť prevádzky na výrobu pary alebo horúcej vody
  • Vstavaný dvojpalivový horák
  • Autonómne použitie

 

Kontajnerové parné kotolne máme v ponuke na prenájom vo výkonových radách od 1500 kg/hod pary po 16000 kg/hod pary. Pre bližšiu špecifikáciu kotolní ako aj cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať cez kontaktný formulár alebo telefonicky.

Máte záujem o prenájom parnej kotolne?

Naši odborníci Vám radi pomôžu nájsť vhodné riešenie pre vaše konkrétne požiadavky. Zavolajte nám, alebo vyplnte kontaktný formulár.

Volajte: 00421 904 507 567